Koç Grubu Şirketleri Staj ilanı

Koç grubuna ait farklı şirketlerimizde pazarlama, satış, stratejik planlama, mali işler, insan kaynakları, üretim, tedarik zinciri, bilişim, müşteri ilişkileri ve kurumsal iletişim departmanlarında görevlendirilmek üzere stajyerler alınacaktır.


Genel Nitelikler

* özellikle 3.,4. ve yüksek lisans öğrencileri olmakla birlikte tüm sınıflara yöneliktir.
* Staj dönemi: Şirketlerin talebine göre değişecektir.
* Konusu: İlgili departmanın etkinliğini arttırmaya yönelik projelerde yer alınacaktır.
* Başvurular Şubat ayına kadar toplanacak olup, süreç içerisinde şirketlerimiz ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirmelerini ilana başvuran adaylar arasından yapacaklardır.


Bölüm
Genel Başvuru

Şehir
İstanbul Avrupa - Türkiye
İstanbul Anadolu - Türkiye
Bursa - Türkiye
İzmir - Türkiye
Kocaeli - Türkiye
Sakarya - Türkiye
Ankara - Türkiye
Kırıkkale - Türkiye

Başvuru için:
http://www.kockariyer.com/CandidatePositionDetail.aspx?id=10347

Staj Yeri Ararken..

Staj yapmak kimilerine göre bir angarya kimilerine göre ise olmazsa olmaz bir konu.Sizin bakış açınız ne olursa olsun stajın kişilere olumlu veya olumsuz pek çok şey öğrettiği bir gerçek.
Bu nedenle staj yeri seçimi ve göstereceğiniz özen kariyer planlamanızın bir parçası aslında.Bu nedenle staj yeri seçerken uzun vadeli düşünmeli,moda yerlerden çok gitmekten zevk alacağınız yerlerde staj yapmalısınız.Her firmanın bir insan kaynakları kültürü ve buna bağlı olarakta bir stajere bakışı vardır.Staj başvurusu yaparken mümkünse eski stajerlerle veya çalışanlardan stajyer politakaları hakkında bilgi almaya çalışın.
Unutmayın her ortamda alınacak dersler vardır, mümkün olduğunca dinleyici ve istekli olun.Büyük şirketlerde staj yapmanın kendine göre ,küçük şirkette yapmanın kendine göre avantajları vardır.mümkünse her iki ortamda da staj yapmaya çalışın.Şirket kültürü,işçi işveren ilişkileri , kısacası okulda öğretilemeyecek bazı şeyler staj döneminde öğrenilir.
Bazı şeyleri öğrenci iken görmek iş hayatına atılırken kafanızda oluşabilecek bazı belirsizlikleride kolaylıkla atlatmanızı sağlayacaktır.

Staj yeri bulmak için yaz dönemini beklemek yanlış bir yaklaşım olur.En iyi tarih Ocak-Şubat-Mart dönemidir.
Bu konuda genellikle en büyük kaynak öğrenci işleri ve firmaların insankaynaklarıdır.

Bu sitede staj duyuruları ve koşulları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.Güncel duyurularla ilgili zaman zamansitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

İyi bir kariyer başlangıcı yapmanız dileğiyle..